MENU
 

Pangkah

Kod QR

JABATAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Kamariah Binti Bahari Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 kamariah@mpti.gov.my
JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abd Zuranaimi Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 zuranaimi@mpti.gov.my
Mohamad Azren Bin Mazlan Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 azren@mpti.gov.my
Ismail Bin Ibrahim YANG DIPERTUA 05-6221299 05-6212446 YDP@mpti.gov.my
Saidin Bin Abdul Hamid PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 saidin@mpti.gov.my
Nor Azura Binti Zulkaffli Pembantu Awam 05-6221299 05-6212446 ZUZU_RARA19@yahoo.com
Noor Hafiz Bin Mohd Arifin Pegawai Tadbir 05-6221299 05-6212446 noorhafiz@mpti.gov.my
Mustapa Bin Mohamed Osman PENGHANTAR NOTIS 05-6221299 05-6212446 mustapaosman@mpti.gov.my
Muhammad Saufi Bin Mustafa Ketua Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 saufi@mpti.gov.my
UNIT KOMUNITI DAN PERHUBUNGAN AWAM
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norazrin Binti Saian Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 norazrin@mpti.gov.my