MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zainuddin Bin Zakeriah PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 zainuddin@mpti.gov.my
Mohamad Azren Bin Mazlan Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 azren@mpti.gov.my
Abd Zuranaimi Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 zuranaimi@mpti.gov.my
AZIZAN BIN HJ ABD.MUIN Yang Dipertua 05-6221299
Mustapa Bin Mohamed Osman PENGHANTAR NOTIS 05-6221299 05-6212446 mustapaosman@mpti.gov.my
Saidin Bin Abdul Hamid PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 saidin@mpti.gov.my
ISMAIL BIN IBRAHIM SETIAUSAHA 05-6221299 05-6212446 setiausaha@mpti.gov.my
Mohd Saleh Bin Sabidi PENGHANTAR NOTIS 05-6221299 05-6212446 salleh@mpti.gov.my
Ulul Azmi Bin Wagimin Pembantu Am Pejabat 05-6221299 05-6212446 ulul@mpti.gov.my
Bahagian Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norazrin Binti Saian Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 norazrin@mpti.gov.my