MENU

KETUA-KETUA JABATAN

 
Yang Dipertua MPTI

Azizan Bin Hj Abd. Muin,PMP,AMP,PPT

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299

Faks: 05-6212466

Emel: YDP@mpti.gov.my

Setiausaha

Encik Ismail Bin Ibrahim, AMP.

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299

Faks: 05-6212466

Emel: setiausaha@mpti.gov.my

Ketua Unit OSC

Encik Izham bin Rahim

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299  (samb 172)

Faks: 05-6212466

Emel: badrul@mpti.gov.my

Akauntan

-kosong-

Pegawai Penilaian

Encik Mohamad Izwan Bin Ibrahim

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 128)

Faks: 05-6212466

Emel: izwan@mpti.gov.my

Jurutera

Encik Nasaruddin bin Zachariah, AMP

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 272)

Faks: 05-6212466

Emel: nasa@mpti.gov.my

Ketua Jabatan Perkhidmatan Perbandaran

Cik Siti Norafrah Binti Syed Mansor

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 227)

Faks: 05-6212466

Emel: norarfah@mpti.gov.my

Penolong Pegawai Penguatkuasa

-kosong-

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Puan Noor Hasyimah Binti Idris

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 118)

Faks: 05-6212466

Emel: syima@mpti.gov.my 

Penolong Juruaudit

Cik Nur Faezzah Binti Mohd Ilias

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,
36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 179)

Faks: 05-6212466

Emel: faezzah@mpti.gov.my

Pegawai Perancang Bandar

Encik Anas Bin Dolah

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 277)

Faks: 05-6212466

emel : anas@mpti.gov.my

Pegawai Tadbir

Encik Noor Hafiz bin Mohd Arifin

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,
36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 (samb 204)

Faks: 05-6212466

Emel: hafiz@mpti.gov.my

Penolong Pegawai Undang-undang

Cik Aliaa Syahirah Binti Ahmad

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,
36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299 

Faks: 05-6212466

Emel:aliaa@mpti.gov.my

Penolong Pegawai Perhubungan Awam Dan Korporat

Encik Megat Amerudin Bin Megat Danian

Majlis Perbandaran Teluk Intan,Jalan Speedy,

36000 Teluk Intan

Tel: 05-6221299

Faks: 05-6212466

Emel: megat@mpti.gov.my