MENU

DEPARTMENT OF ADMINISTRATION
Photo Name Designation Tel Fax Email
Zainuddin Bin Zakeriah Pengawal Keselamatan 05-6221299 05-6212446 zainuddin@mpti.gov.my
Nurul Nadiah Binti Mohd Tohak Pemabantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 nurulnadiah550@yahoo.com
Kamariah Binti Bahari Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 kamariah@mpti.gov.my
Abd Zuranaimi Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 zuranaimi@mpti.gov.my
Saidin Bin Abdul Hamid Jaga 05-6221299 05-6212446 saidin@mpti.gov.my
Mohd Sayuti Bin Ismail Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446
Dato Hj Ibrahim Bin HJ Ahmad Yang Dipertua 05-6221299 05-6212446 YDP@mpti.gov.my
Mustapa Bin Mohamed Osman Pembantu Operasi 05-6221299 05-6212446 mustapaosman@mpti.gov.my
Mohamad Azren Bin Mazlan Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 azren@mpti.gov.my
UNIT KOMUNITI DAN PERHUBUNGAN AWAM
Photo Name Designation Tel Fax Email
Norazrin Binti Saian Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 norazrin@mpti.gov.my